Image

BACK TO SCHOOL. Powrót do szkoły. Czas wakacji powoli dobiega końca... Nadchodzi wrzesień i czas powrotu do szkoły. Ciesz się powrotem do szkoły - spotkasz znów swoich dobrych kolegów, będziecie mogli opowiadać sobie Wasze wakacyjne przygody. Chcesz pokazać kolegom i koleżankom zdjęcia z wakacji - weź swój tablet, tylko nie zapomnij spakować go do etui na tablet. Jeśli masz laptop, włóż go koniecznie do etui na laptop. Torba na laptop to również dobre rozwiązanie - poza laptopem będziesz mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką. Ale najlepszy będzie plecak na laptop - poza sprzętem elektronicznym schowasz do niego również książki, zeszyty i wszystkie inne potrzebne w szkole rzeczy. Nie zapomnij również o swoim smartfonie - wygodne etui ochronne zabezpieczy Twój telefon przed uszkodzeniem, ale też pozwoli Ci się wyróżnić wśród kolegów. Aby nigdy nie zaskoczył Cię brak zasilania, miej zawsze przy sobie power bank - rozmowy przez telefon, oglądanie zdjęć czy słuchanie muzyki przy pełnej baterii to jest dopiero komfort!

MEGA CENY na plecaki na laptop marek CASE LOGIC i PORT DESIGNS! Z okazji wrześniowych powrotów do szkoły prezentujemy SUPER CENY na wybrane plecaki na laptop. w naszej ofercie znajdziesz plecaki klasyczne, jak również kolorowe plecaki lifestylowe. Jeśli ważna jest dla Ciebie ochrona sprzętu, cenisz sobie wygodę i lubisz być modnym - skorzystaj z naszej oferty! Obniżyliśmy ceny na wybrane modele nawet o 50%! Plecaki CASE LOGIC serii LARIMER i LoDo w MEGA NISKICH CENACH - sprawdź już teraz! *ceny promocyjne nie podlegają rabatowaniu kodem rabatowym.

Skorzystaj z KODÓW RABATOWYCH na wybrane produkty w ramach akcji BACK TO SCHOOL! Wyposaż swój laptop i tablet w plecak lub etui korzystając z naszych promocji. Zaopatrz swojego smartfona w dodatkowe źródło energii, również solarnej - takie możliwości daje Ci marka power banków XTORM


Kody rabatowe:


PLECAK20 - kod rabatowy 20% obowiązuje na Plecaki na laptop z kategorii Laptop (z wyłączeniem kategorii Zestawy) oraz na Plecaki podróżne z kategorii Bagaż

TABLET20 - kod rabatowy 20% obowiązuje na Etui na tablet z kategorii Tablet.

DIGIXTORM20 - kod rabatowy 20% obowiązuje na powerbanki marki XTORM

BTS20 - chcesz zrobić większe zakupy, obejmujące produkty z kilku kategorii? Użyj tego kodu. Kod obowiązuje na kategorie Plecaki na laptop (z wyłączeniem kategorii Zestawy), Torby na Laptop, Etui na tablet, Plecaki podróżne, Powerbanki.


Kod rabatowy (np. PLECAK20) należy wpisać w miejsce na kod rabatowy w Koszyku. Aby zrealizować kod, należy również wpisać adres mailowy (w polu obok).

Promocje nie łączą się ze sobą.

 

BACK TO SCHOOL. Powrót do szkoły z digimania.pl

Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymuj bieżące informacje o nowościach i promocjach