Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !

Digimania.pl
- Your Journey Starts Here

W Digimania.pl znajdziesz wyselekcjonowane akcesoria i sprzęt użytkowy, dzięki którym wyróżnisz się w tłumie, wyrazisz siebie, a przede wszystkim zapewnisz najwyższej klasy ochronę Twojego sprzętu, gdziekolwiek będziesz się znajdować.

Île de Beauté – „wyspa piękności” miejscem narodzin marki

Do stworzenia Digimania zainspirował nas wyjazd grupą przyjaciół na Korsykę. Podczas podróży po wyspie wybraliśmy się na jeden z najpiękniejszych szlaków trekkingowych na świecie – GR20. Podziwialiśmy widoki i mierzyliśmy się z trudami wędrówki. Za nami malownicze miasteczko i widok na Morze Śródziemne, a przed nami ciąg dalszy kamienistej ścieżki. Niosąc sprzęt – aparat fotograficzny, obiektywy, statyw, namiot oraz jedzenie - doceniliśmy, jak ważne jest to w czym go transportujemy. Ta trudna trasa utwierdziła nas w tym, że kochamy to, co robimy. Po zejściu ze szlaku, usiedliśmy na plaży i ponownie wyjęliśmy sprzęt z plecaków by fotografować zachód Słońca. Korsykański wiatr rozwiewał nam włosy i wtedy narodził się pomysł: Podzielmy się naszym doświadczeniem. Stwórzmy coś wyjątkowego dla takich pasjonatów jak my!

Jeszcze tego samego wieczoru wiedzieliśmy, że to będzie Digimania.

Łączymy wyjątkowość i funkcjonalność

Na co dzień oraz podczas dalszych podróży – biznesowych i tych dookoła świata - chcemy Ci zapewnić, jak najlepsze rozwiązania, dzięki którym możesz bezpiecznie przemieszczać się po świecie, żyć pasją i nie martwić się o warunki atmosferyczne oraz bezpieczeństwo sprzętu.

Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy marki, które sami znamy doskonale. Nasz zespół to pasjonaci, którzy wiedzą, co znaczy przygoda.

Znajdź swój unikalny styl!

Często przemieszczasz się z aparatem fotograficznym lub sprzętem elektronicznym? A może szukasz plecaka, który pomieści codzienny ekwipunek, a w dodatku pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie?

W Digimania znajdziesz kilkadziesiąt marek, które z pewnością dadzą Ci perfekcyjne wsparcie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym produktom każda podróż – zarówno ta na co dzień, jak i wyprawa marzeń – zamieni się w niesamowitą przygodę.

Rozpocznij z nami niezwykłą podróż!