Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 99zł

UNITRA U1 Smartband czarny

UNITRA_U1
Promocja
UNITRA_U1z01
UNITRA_U1z02
UNITRA_U1z03
UNITRA_U1z04
UNITRA_U1z05
UNITRA_U1z06
UNITRA_U1z07
headerZ21
footerZ22
UNITRA_U1z01
UNITRA_U1z02
UNITRA_U1z03
UNITRA_U1z04
UNITRA_U1z05
UNITRA_U1z06
UNITRA_U1z07
headerZ21
footerZ22
Cena brutto - 69% 199,00 PLN 59,90 PLN
Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
Dostępność mało
Wysyłka Dostępny

Funkcjonalna i elegancka – elektroniczna opaska SmartBand U1 w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi. SmartBand U1 stanowi idealne urządzenie dla ludzi aktywnych i ceniących praktyczne rozwiązania.

 

Dla aktywnych

Elektroniczna opaska U1 pomoże użytkownikowi mierzyć jego aktywność. Dzięki aplikacji może on monitorować postawione przed sobą cele aktywności fizycznej poprzez pomiar liczby kroków, ilości spalonych kalorii czy długości przebytego dystansu. Wbudowane sensory sprawią, że osiągnięte wyniki będą widoczne w aplikacji oraz na urządzeniu. Użytkownik będzie mógł także prześledzić jakość swojego snu.

 

Komunikacja

U1 pozwala użytkownikowi odczytać pełną treść powiadomienia pojawiającegosię na ekranie jego telefonu. W łatwy i nierzucający się w oczy sposób użytkownik odczyta tytuł wiadomości e-mail, treść SMS-a czy inne powiadomienia pochodzące z aplikacji. W dyskretny sposób opaska powiadomi także użytkownika o połączeniu przychodzącym, wyświetlając kontakt.

 

Codzienny asystent

Wyświetlanie komunikatów z kalendarza, planowanie aktywności czy ustawianie alarmów to tylko kilka z wielu funkcjonalności aplikacji dedykowanej dla urządzenia. Mając je cały czas przy sobie, użytkownik nigdy nie zapomni zabrać ze sobą telefonu. U1 poprzez dyskretny alarm wibracyjny przypomni o pozostawionym smartfonie.

 

Wzornictwo i właściwości fizyczne

SmartBand U1 to klasyczny i naturalny element biżuteryjny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jego uniwersalne wzornictwo i minimalistyczna forma pozwalają korzystać z niego w każdej sytuacji. Niewielki rozmiar umożliwia noszenie opaski wraz z ulubionym zegarkiem. Dzięki zwiększonej odporności na wilgoć i kurz użytkownik może swobodnie korzystać z urządzenia podczas wykonywania czynności typu: uprawianie sportu, mycie rąk czy prysznic. SmartBanda należy zdejmować jedynie podczas ładowania, pływania czy kąpieli. Zastosowany energooszczędny wyświetlacz OLED, o przekątnej 0,88 cala, pozwala na pracę urządzenia przez tydzień pomiędzy ładowniami.

 

Innowacja z OORT

Marka Unitra zawarła partnerstwo technologiczne z polską firmą OORT, która wspiera producentów w procesie przemiany ich dotychczasowych urządzeń w „inteligentne”. SmartBand U1 to rezultat tej współpracy. Poprzez wykorzystanie technologii Bluetooth opaska stała się integralną częścią inteligentnego systemu OORT, pozwalając na wywoływanie dowolnej akcji w systemie.

 

Kompatybilny z systemami:

od Android 4.3

od iOS 8

 

Waga
0,021 kg
Kod towaru
UNITRA_U1
Kolor
Czarny
Waga
0,021 kg
 • Abramowicz G

  Dużo zauwazalnych plusów, zwłaszcza jak za markowy smartband w dość atrakcyjnej cenie: szczególne brawa za wytrzymałość baterii i dobrą kompatybilność z telefonem. Minus za raczej symboliczną wodoszczelność - lekki deszcz tak, poważne sporty wodne - nie ryzykowałbym

 • Domel

  Świetna rzecz, same plusy!!!

 • Grzelak

  ŚWIETNA RZECZ, przydatny i dobrze wyglada

 • Wojtek&Ula

  supersprzęt i jeszcze w takiej cenie! dzieki niemu chetniej sie ruszamy i nie patrzymy nerwowo na telefon. a jak się telefonu zapomni to opaska sama przypomina o wróceniu po niego. na ręce dopiero od kilku dni, wiec codziennie odkrywamy nowe funkcje. jak na razie - super zabawa!

Dodaj opinię:

Zapytaj o produkt

* Poza oznaczone gwiazdką są wymagane