Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

VANGUARD VEO FLEX35M Torba czarna

VGVEO_FLEX35M_BK
VGVEO_FLEX35M_BKz01
VGVEO_FLEX35M_BKz02
VGVEO_FLEX35M_BKz03
VGVEO_FLEX35M_BKz04
VGVEO_FLEX35M_BKz05
VGVEO_FLEX35M_BKz06
VGVEO_FLEX35M_BKz07
VGVEO_FLEX35M_BKz08
VGVEO_FLEX35M_BKz09
VGVEO_FLEX35M_BKz10
VGVEO_FLEX35M_BKz11
VGVEO_FLEX35M_BKz12
VGVEO_FLEX35M_BKz01
VGVEO_FLEX35M_BKz02
VGVEO_FLEX35M_BKz03
VGVEO_FLEX35M_BKz04
VGVEO_FLEX35M_BKz05
VGVEO_FLEX35M_BKz06
VGVEO_FLEX35M_BKz07
VGVEO_FLEX35M_BKz08
VGVEO_FLEX35M_BKz09
VGVEO_FLEX35M_BKz10
VGVEO_FLEX35M_BKz11
VGVEO_FLEX35M_BKz12
Cena brutto 239,00 PLN
Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
Dostępność brak towaru
Wysyłka Dostępny

VANGUARD VEO FLEX35M Torba czarna

VEO FLEX 35M to torba na ramię w typie rolltop, która jest przeznaczona do noszenia i przechowywania w niej bezlusterkowca wraz z obiektywem, lampą błyskową, 9,7” tabletem lub statywem VEO 2 GO. Opcjonalnie można w niej umieścić małego drona lub gimbala. Torba posiada jedną komorę główną, zapinaną na zamek błyskawiczny i 2 kieszenie dodatkowe.

Właściwości

  • Elastyczna pojemność - kompaktowa budowa z dodatkowym miejscem, w rozwijanym zamknięciu górnej części pozwala na umieszczenie w niej podstawowego wyposażenia fotograficznego.
  • Łatwy dostęp - możliwość szerokiego otwarcia części górnej pozwala na wyciągnięcie aparatu jedną ręką.
  • Zawsze chroniąca - bezpieczeństwo podczas transportu zapewnia dobre usztywnienie całości i wyjmowane przegródki, które w celu ustabilizowania położenia sprzętu można dopasować do wielkości aparatu.
  • Zabezpieczająca - konstrukcja w typie rolltop, wraz z zapięciem na zamek błyskawiczny, poza walorem estetycznym, stanowi również podwójne zabezpieczenie sprzętu przed wypadnięciem czy kradzieżą.
  • Bez szukania - jasne wnętrze torby umożliwia szybkie zidentyfikowanie urządzeń.
  • Elastyczność zastosowań – kiedy sprzęt fotograficzny nie jest używany, torbę można przekształcić w zwykłą torbę miejską.
  • Orientacja na biznes – posiada miejsce na tablet o przekątnej 9,7”, który można zabrać ze sobą na prezentacje biznesowe.
  • Dobrze zorganizowana - wydzielone kieszenie wpływają na poprawę organizacji pracy.
  • Klasycznie stylowa - możliwość indywidualizacji stylu przez torbę, który nie wygląda jak torba fotograficzna. Połączenie funkcjonalności i nowoczesności, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (czarny, niebieski).
  • Wodoodporna - zastosowanie wodoodpornego pokrowca umożliwia korzystanie z torby nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
VGVEO_FLEX35M_BK

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 26.5 cm
Długość zewnętrzna: 41 cm
Głębokość zewnętrzna: 17 cm
Masa: 0.98 kg

VGVEO_FLEX35M_BK

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard
Kod towaru
VGVEO_FLEX35M_BK

Dodaj opinię:

Zapytaj o produkt

* Poza oznaczone gwiazdką są wymagane