Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

VANGUARD VEO RANGE48 Plecak beżowy

VGVEO_RANGE48_BG
VGVEO_RANGE48_BGz01
VGVEO_RANGE48_BGz02
VGVEO_RANGE48_BGz03
VGVEO_RANGE48_BGz04
VGVEO_RANGE48_BGz05
VGVEO_RANGE48_BGz06
VGVEO_RANGE48_BGz07
VGVEO_RANGE48_BGz08
VGVEO_RANGE48_BGz09
VGVEO_RANGE48_BGz10
VGVEO_RANGE48_BGz11
VGVEO_RANGE48_BGz12
VGVEO_RANGE48_BGz01
VGVEO_RANGE48_BGz02
VGVEO_RANGE48_BGz03
VGVEO_RANGE48_BGz04
VGVEO_RANGE48_BGz05
VGVEO_RANGE48_BGz06
VGVEO_RANGE48_BGz07
VGVEO_RANGE48_BGz08
VGVEO_RANGE48_BGz09
VGVEO_RANGE48_BGz10
VGVEO_RANGE48_BGz11
VGVEO_RANGE48_BGz12
Cena brutto 399,00 PLN
Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
Dostępność średnio
Wysyłka Dostępny

VANGUARD VEO RANGE48 Plecak beżowy

VEO RANGE 48M to plecak, który jest przeznaczony do przechowywania i transportu bezlusterkowca wraz z zestawem obiektywów, lampą błyskową i 15-calowym laptopem i statywem VEO. Opcjonalnie można w nim zmieścić bezlusterkowca z akcesoriami video czy mały dron.

Właściwości

 • Zawsze chroniący - bezpieczeństwo podczas transportu zapewnia dobre usztywnienie całości i wyjmowane przegródki, które w celu ustabilizowania położenia sprzętu można dopasować do wielkości sprzętu.
 • Wygodne przenoszenie - regulowane, dobrze wyściełane paski uprzęży poprawia komfort użytkowania. Dodatkowo torba posiada uchwyt, dzięki któremu możemy nosić ją w ręku.
 • Elastyczność zastosowań – kiedy sprzęt fotograficzny nie jest używany, plecak można przekształcić w zwykły bagaż turystyczny na czas podróży.
 • Łatwy dostęp – sprzęt możemy wyciągnąć z plecaka jedną ręką.
 • Dobrze zorganizowany - dedykowane kieszenie wpływają na poprawę organizacji pracy.
 • Bezpieczne przechowywanie – system Security Point stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed potencjalną kradzieżą.
 • Łatwość transportu – uchwyt plecaka można połączyć z rączką torby podróżnej.
 • Bez szukania - jasne wnętrze ułatwia szybkie zidentyfikowanie urządzeń.
 • Zorientowane na biznes – plecak został wyposażony w kieszeń na laptop o przekątnej 15 cali, który możemy ze sobą zabrać na spotkanie biznesowe.
 • Incognito – możliwość indywidualizacji stylu poprzez plecak, która nie wygląda jak klasyczny plecak fotograficzny.
 • Klasycznie stylowy – połączenie klasyki i prostoty dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (beżowym i granatowym).
 • Wodoodporny – zastosowanie wodoodpornego pokrowca na plecak pozwala na korzystanie z niego w każdych warunkach pogodowych.
VGVEO_RANGE48_BG
VGVEO_RANGE48_BG

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard
Kod towaru
VGVEO_RANGE48_BG
Wymiary Wewnętrzne
26 × 10,5 × 18 cm
Wymiary Zewnętrzne
33 × 23 × 50 cm

Dodaj opinię:

Zapytaj o produkt

* Poza oznaczone gwiazdką są wymagane