Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

It all starts with energy

Xtorm to holenderska marka, która jest częścią firmy Telco Accessories b.v. Inspiracją do jej powstania w 2008 roku był rosnący rynek mobilnych urządzeń elektronicznych, które zużywają duże ilości energii. Xtorm to producent innowacyjnych oraz praktycznych rozwiązań solarnych i powerbanków, które sprawdzają się na co dzień. Produkty Xtorm gwarantują wysoką jakość oraz nowoczesny charakter.

Innowacja i odpowiedzialność

Xtorm stawia na innowację i trwałość o czym świadczą zdobyte nagrody, m. in.: Red Dot Design, FD Gazellen Award, IF Award. Produkty dedykowane dla iPhonów oraz iPadów posiadają certyfikat MFI - oficjalną licencję Apple. Łatwe w użyciu ładowarki oraz maty solarne oferują Tobie niezależność, gdziekolwiek się znajdujesz. Powerbanki Xtorm gwarantują Tobie bezpieczeństwo: Nigdy nie zabraknie Ci zasilania, zwłaszcza wtedy, kiedy go potrzebujesz!

Bezpieczeństwo

Dzięki wbudowanym bateriom klasy A masz pewność, że powerbanki Xtorm spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz zapewniają szybkie ładowanie. Każde z urządzeń Xtorm posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem, kontrolę temperatury oraz wbudowany chip APM (automatyczne dostosowuje energię podczas ładowania), które gwarantują ochronę w trakcie użytkowania.

Zawsze i wszędzie!

Powerbanki oraz maty solarne Xtorm to idealne rozwiązanie, aby zapewnić energię urządzeniom mobilnym wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Podczas podróży służbowych, wakacji, a także na co dzień, dzięki Xtorm masz pewność, że brak energii Ciebie nie zaskoczy!

Produkty

Produkty Xtorm naładują wszystkie Twoje urządzenia mobilne zawsze i wszędzie. Powerbanki są doskonale sprawdzą się, gdy żyjesz w ruchu. Innowacyjność produktów sprawi, że noszenie wielu kabli z różnymi końcówkami przejdzie do przeszłości!

Powerbanki

Połączenie unikalnych parametrów z wyjątkowym designem sprawia, że powerbanki Xtorm będą sprawdzonym towarzyszem podróży. Zaawansowane technologie zapewniają wysoką wydajność i bezpieczeństwo.

Zobacz

Powerbanki słoneczne

Naładujesz nimi smartfona w każdych warunkach. Idealne rozwiązanie, gdy spędzasz dużo czasu w podróży lub na świeżym powietrzu.

Zobacz

Kable USB

Ultra-wytrzymałe kable zasilające, które będą Ci służyć znacznie dłużej niż standardowe kable.

Zobacz

Ładowarki sieciowe

Wysokiej jakości ładowarki sieciowe Xtorm są elegancko zaprojektowane, dzięki temu dobrze prezentują się w domu i w podróży.

Zobacz

Ładowarki samochodowe

Doskonale sprawdzają się do ładowania wszystkich urządzeń podczas wakacji lub podróży służbowych.

Zobacz