Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

Seria Connect

Technologia USB-C stosowana w nowych urządzeniach mobilnych jest już standardem. Coraz smuklejsze laptopy i telefony posiadają ograniczoną liczbę portów wejścia. Seria Xtorm Connect polega na łączeniu urządzeń mobilnych z innymi akcesoriami. To kombinacja wysokiej klasy Hub-ów z istotnymi funkcjami takimi jak: ładowanie w standardzie Power Delivery, USB 3.0, szybkie przesyłanie danych i smukły wygląd. Po prostu miej go ze sobą i korzystaj z dodatkowych akcesorii!

Schowaj go w kieszeń!

Huby X-torm są na tyle smukłe, że z powodzeniem można je nosić w kieszeni spodni lub w etui laptopa. Każdy z modeli jest aluminiowy przez co dodatkowo jest odporny na uszkodzenia. Elastyczny Kabel USB-C przypięty jest do Huba na stałe, przez co nie masz obaw, że go zgubisz.

Naładuj swój komputer!

Modele posiadające wejście USB-C Power Delivery 60 W jednocześnie mogą ładować Twój Laptop. Podepnij do niego tylko odpowiedni kabel i korzystaj jednocześnie z pozostałych portów Huba Xtorm .

Korzystaj z sieci Ethernet!

Standardy Twojej pracy nie pozwalają Ci na korzystanie z WiFi? Port Ethernet dostępny w jednym z modeli Hubów Xtorm w bezpieczny sposób umożliwia korzystanie z internetu. Dedykowany port posiada odpowiednie prędkości 10/100/1000Mbps.

Adaptery

Seria adapterów Xtorm rozwiązuje problemy związane z ograniczoną ilością portów w nowych urządzenia z portami USB-C. Do dyspozycji jest 5 konfiguracji.

Zobacz