Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

Powerbanki

Marka Xtorm to niewątpliwie rozwiązania klasy Premium w kategorii mobilnego zasilania urządzeń. Portfolio produktów skupia się głównie na powerbankach których głównym zadaniem jest dostarczanie energii dla najbardziej wymagających użytkowników. Xtorm jest liderem w swojej kategorii i wprowadza na rynek nieszablonowe rozwiązania.

Niestandardowe pojemności!

Xtorm w swojej ofercie klasy Premium oferuje szeroki wachlarz powerbanków ze względu na ich moc. Odnajdziesz w niej pojemności w zakresie od 5.000 mAh do nawet 42.000 mAh! Daje to zatem ogromne możliwości doboru sprzętu do naładowania. Bez wątpienia oprócz telefonów na liście znajdują się takie kategorie jak: drony, laptopy aparaty czy hulajnogi elektryczne!

Stworzone do extremalnych wypraw!

Xtorm w swojej ofercie posiada wodoodporne powerbanki - niezawodne gadżety przetrwania! Certyfikat IP68 i MIL STD 810G to niezbędne parametry w extremalnych warunkach użytkowania. Oznacza to, że powerbank jest całkowicie zanurzalny i odporny na upadki . Upuszczenie go z urwiska lub do wody nie jest już problemem. Dzięki Serii Extreme zawsze będziesz mieć do dyspozycji niezawodną baterię zapasową, więc zacznij swoją przygodę!

Technologia Wireless spotyka się ze sztuką!

Oferta Xtorm to również seria stylowych bezprzewodowych powerbanków dla koneserów designu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i elegancki wygląd sprawiają, że wszystkie produkty z tej linii są idealne do codziennego użytku w domu, w biurze lub w podróży służbowej. Xtorm idzie o krok dalej, wprowadzając do konstrukcji swoich produktów wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium i płótno, tworząc równowagę między formą a funkcjonalnością.

Powerbanki Solarne

Rozwiązania solarne Xtorm to połączenie klasycznego Powerbanka ze zintegrowanym panelem solarnym SunPower®.. Dodatkowe akcesoria zawarte w Powerbankach solarnych pomagają umiejscowić je w nietypowych miejscach …

Zobacz

Seria Xtreme

Seria powerbanków do zadań specjalnych. Niestandardowa specyfikacja. Dedykowane do korzystania w trudnych warunkach atmosferycznych bez obawy o ich uszkodzenie.

Zobacz

Seria Design

Seria produktów z wykorzystaniem technologii ładowania indukcyjnego. Dedykowana dla osób ceniących wygląd i stylistykę. Wyróżnia się wykorzystaniem specjalnych materiałów takich jak płótno i aluminium.

Zobacz