Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

Zasilanie

Za pomocą tych unikalnych Power Hubów i Padów Ładujących Xtorm możesz pobierać energię dla nawet 7 urządzeń jednocześnie! Idealne rozwiązania w domu, w pracy lub w podróży! To minimalizm i design w każdym calu.

Maximum rozwiązań w jednym miejscu!

Xtorm oferuje unikatowe rozwiązania ładujące kilka urządzeń jednocześnie. Taka ilość portów zdecydowanie zredukuje zbędne adaptery i listwy zasilające, które zastąpi jedna magiczna kostka. Minimalistyczny design z technologią bezprzewodowego ładowania stworzy porządek na Twoim biurku i podniesie standard dostępu do ładowanych urządzeń mobilnych w jednym miejscu!

Potężna siła ładowania!

Teraz najnowsze MacBooki i inne laptopy USB-C można ładować za pomocą wydajnego portu USB-C PD (Power Delivery) o mocy 60 W. Technologia ta umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie podłączonych urządzeń poprzez dokładne odczytanie wymaganej mocy. Ponadto Power Huby posiadają w standardzie port Quick Charge 3.0, który ładuje kompatybilne urządzenia mobilne do 85% szybciej!

Dożywotnia gwarancja kabli

Kabel z dożywotnia gwarnacja? Tak, to jest możliwe! Każdy kabel Solid Blue zawiera technologię XFLEX® która zapewnia, że złącza na obu końcach kabla są odporne na zginanie. Zostało to przetestowane w ekstremalnych warunkach przez zginanie kabla przez ponad 30 000 razy, zapewniając najwyższą jakość. Bardzo mocny materiał kompozytowy Kevlar® to 100% ochrona dla kabla Xtorm.

Power Hub

Power Huby są centralnym miejscem dowodzenia dla energii dostarczanej do twoich akcesorii mobilnych. Ładowanie Indukcyjne zintegrowane z jednym z urządzeń daje Ci możliwość zmniejszenia kabli na Twoim biurku co daje efekt porządku i przejrzystości.

Zobacz

Solid Blue

Seria kabli BLUE o niesamowitej wytrzymałości i dożywotniej gwarancji producenta! Zastosowane technologie DuPont ™ Kevlar® oraz XFLEX⁴ gwarantują jakość odporną na ekstremalne użytkowanie.

Zobacz

Ładowarki

W ofercie Xtorm odnajdziesz adaptery UCB-C o mocy 30W i 60W, oraz Huby, które spełniają jednocześnie funkcję ładowania. Energia dostarczana w twoim aucie możliwa jest dzięki dodatkowym adapterom USB i USB-C umieszczonym w gnieździe zapalniczki.

Zobacz

Kable

Kategoria kabli Xtorm oferuje szeroki wachlarz możliwości. Związane jest to z multi kompleksowym zasilaniem wszystkich urządzeń mobilnych, wyposażonych w porty USB starszej i nowej generacji (USB-C) jak również porty Lightning.

Zobacz