Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !
zwrot do 30 dni zakupy bez rejestracji wysyłka w 24h darmowa dostawa od 199zł

Zasilanie Solarne

Wyjazd nad morze, w góry, intensywne zwiedzanie i nagle poziom baterii w Twoim urządzeniu niebezpiecznie spada a w pobliżu nie ma gdzie jej naładować. Znasz to uczucie? Niesamowita moc rozwiązań solarnych marki Xtorm zaspokoi Twoje potrzeby! Niezależnie od tego czy pędzisz na rowerze, czy akurat ładujesz swoje siły na dalsza podróż, Twoje urządzenia takie jak: smartfon, tablet, GSP, odtwarzacz mp3, mogą karmić się darmową energią ze słońca!

Niezawodna technologia paneli SunPower®

Technologia -światowego potentata w dziedzinie fotowoltaniki przesuwa granicę możliwości wykorzystania energii słonecznej. Dzięki tym bardzo wydajnym panelom następuje minimalny spadek energii podczas procesu ładowania. Panele są w stanie ładować Twoje urządzenia nawet w pochmurny dzień! Panele SunPower® umieszczone w urządzeniach X-torm są na tyle efektywne i wytrzymałe, by pracować w extremalnych warunkach. Możesz być pewien, że nie zawiodą Cię w dostarczaniu czystej energii dla swoich urządzeń.

Hybrydowe rozwiązania 2w1 !

Połączenie hybrydowe powerbanków z panelami solarnymi daje Ci szersze spektrum możliwości ładowania kompanów Twoich podróży. Samą ładowarkę słoneczną można ładować na dwa sposoby: przez USB lub po prostu wyjmując ją na zewnątrz i pozwalając wbudowanemu panelowi słonecznemu wykonywać swoją pracę. Wydajne ogniwa SunPower® działają nawet w pochmurny dzień! Niestandardowe rozwiązania Xtorm zaspokoją Twoje potrzeby ładowania urządzeń w każdych warunkach.

Stworzone do przygód!

Powerbanki solarne oraz maty Xtorm są odporne na zachlapania i upadki. Cześć urządzeń ma zintegrowaną latarkę LED, która jest niezbędna podczas np. nocnych wypraw lub wypoczynku pod namiotem Dzięki dużym wewnętrznym bateriom i wydajnym panelom słonecznym zawsze będziesz mieć pod ręką dodatkową energię, gdziekolwiek jesteś.

Powerbanki Solarne

Seria powerbanków z panelem słonecznym SunPower® umożliwiającym ładowanie ich bez dostępu do zasilania sieciowego.

Zobacz

Maty Solarne

Gama produktów Xtorm , która dostarcza energię do twojego sprzętu bezpośrednio ze słońca. Produkty kumulują energię do urządzeń nawet w pochmurny dzień dzięki technologii SunPower®

Zobacz